wtorek, 1 marca 2016

Zabiegana... nie pociachana!

Że ja kiedyś będę taka zajęta że nie będę wiedziała za co się zabrać? Nie wierzę!

Milczałam bo najpierw znowu byłam trochę chora a potem zaczęłam pomagać w tej świetlicy środowiskowej. Zajmuje to jednak trochę czasu bo chodzę tam  ze dwa trzy razy w tygodniu.

Powiem wam że te dzieciaki takie biedne trochę. Łobuzy straszne ale biedne i widać że brakuje im czułości i pomocy. Szkoda mi ich że rodzice je tak zaniedbują i nie zajmują się nimi. Czasem jedyny ich ciepły posiłek to ta marna zupa w świetlicy... :( ja to jestem może z rodziny patologicznej ale nie aż takiej! ;)
W szkole dowiedziałam się że dziś jest Światowy Dzień Świadomości Autoagresji. Najpierw nie skumałam o czym kobieta do nas mówi ale po chwili jak zrozumiałam że chodzi o cięcie się i takie akcje to mi się słabo zrobiło...

Chciałabym powiedzieć do wszystkich ktorzy biorą żyletkę czy nóż i się tną... Człowieku odwaliło ci? Naprawdę cię tak załamuje szkoła, rodzice a może dziewczyna czy chłopak że tniesz sobie własne ręce? Nie widzisz jakie to głupie? Jak to moja mama mówi: tak głupie że ustawa tego nie przewiduje!!

Obudź się człowieku i powiedz komuś co ci leży na sercu zamiast się ciąć! Ja mam ojca pijaka jestem z biednej rodziny i nie wiem czy kiedyś wyjdę na ludzi ale jakoś nie nie tnę z tego powodu że jestem małą biedną dziewczynką...

Ech szkoda gadać! Wkurzyłam się na taką głupotę! Już lepiej się przejmować że ziemia jest płaska co próbował mi wczoraj wkręcić kolega! ;) Ej ja może za mądra nie jestem z gegry ledwo 3 ale ziemia płaska?? Heloł! :P :P Przy czymś takim cięcie się wydaje się bez sensu!! ;)

A już na pewno jest bez sensu przy tych biednych dzieciach ze świetlicy...


7 komentarzy:

 1. niektórzy tak po prostu chcą zwrócić na siebie uwagę/Karolina

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja tam nigdy nie zrozumiem ludzi, co się tną... A tłumaczenie, że chcą zwrócić na siebie uwagę, wcale mnie nie przekonuje! Jasne, że czasem jest ciężko zwyczajnie podejść i z kimś porozmawiać, ale żeby od razu się okaleczać, sprawiać sobie dodatkowy ból? No nie rozumiem!
  "tak głupie że ustawa tego nie przewiduje" - dobre hasło :D
  Wkręcać, że Ziemia jest płaska? No nieźle :o A z gegry lepiej mieć ledwo 3 niż ledwo 2 albo w ogóle 1 ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetnie napisany post! wy-stardoll.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Również nie pochwalam takiego zachowania, uważam iż z każdej sytuacji jest jakieś wyjście :)
  OUURSELVES.BLOGSPOT.COM -KLIK

  OdpowiedzUsuń
 5. Niektórzy po prostu nie wiedzą jak sobie poradzić i potem nawet się uzalezniaja od samookaleczania, bo nie widza innego rozwiazania.
  Kiedy wydaje nam się, że jestesmy w najgorszejk syutuacji to wlasnie wystarczy popatrzec na dizeci z innych krajow.


  live-telepathically.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niekoniecznie z innych... Czasem wystarczą te nasze biedne...

   Usuń
 6. Świetny post ;)
  pozdrawiam cieplutko i zapraszam do mnie, będzie mi bardzo miło jeśli zajrzysz, zaobserwujesz xkroljulianx

  OdpowiedzUsuń