piątek, 18 marca 2016

Wiosna i myślenie o zmianiach

Jak wiele osób nie mogę doczekać się wiosny. Już mnie wkurza ta beznadziejnie brzydka pogoda słońce wyjrzy na chwilę i zaraz znowu chmury i zimno. jeszcze się trzeba uczyć i w ogóle wszystko wydaje się beznadziejne


ale ostatnio na warsztacie fryzjerskim pogadałyśmy sobie o tym z naszą instruktorką zawodu bo zastanawiała się czemu co druga taka przybita siedzi... no i wyszło wszystko że każda ma dość że wiosny już się chce i w ogóle. 

wtedy pani Agnieszka powiedziała nam że w takich momentach trzeba zająć czymś myśli albo zrobić coś innego niż zawsze. można zaszaleć z nową fryzurą albo wysprzątać pokój i zrobić przemeblowanie żeby fajna zmiana poprawiła nam humor.

i można też pomyśleć o przyszłości np. zastanowić się co robić w wakacje? ja na pewno chciałabym popracować przez 1,5 miesiąca chociaż. a na dwa tygodnie gdzieś pojechać. może nad jezioro? zabrać gdzieś mamę  i rodzeństwo?

wam też chce się wiosny?? myślicie już o tym co będziecie robić jak będzie ciepło?? :)

mnie się marza takie widoki!

9 komentarzy:

 1. Ja co do wiosny mam mieszane uczucia. Z jednej strony pogoda mogłaby się już ogarnąć i w ogóle, ale z drugiej od paru lat jestem uczulona na pyłki i w kwietniu/maju zawsze szczypią mnie oczy, boli głowa i mam katar. Chociaż widoki wiosną są cudne!
  Bardziej czekam już na te wakacje. :D Zastanawiałam się nad pracą sezonową, ale nie bardzo wiem, czego się chwycić. Musiałabym jeszcze pomyśleć. ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. mam nadzieje ze juz niedługo takie widoki nas zaszczycą i że zima poszła już sobie na dobre/Karolina

  Dwie Perspektywy Blog [Klik]

  OdpowiedzUsuń
 3. Z jednej strony cieszę się na wiosnę ale z drugiej jestem alergikiem. Choć w sumie zdecydowanie wolę cieplejsze pory roku:)
  Zapraszam do mnie http://xlivi00.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Faktycznie takie widoki mi się marzę! Mimo wszystko jestem osobą, która tęskni za śniegiem. Lubię wiosnę, bo wszystko wraca do życia, jest zielona, pięknie i w ogóle, ale zima jest moją faworytką. ;) Popieram Panią Agnieszkę! Arleta

  OdpowiedzUsuń
 5. Noo, jak zobaczyłem to zdjęcie z rowerem przy polnej drodze, to też mi się trochę zachciało wiosny lub wczesnego lata, żeby móc troszkę popedałować... eeeech! ;]

  Na szczęście, jak już pisałem na jakimś innym blogu, ja jestem bardzo słabo sprzężony z pogodą i mój humor zależy od niej tylko w niewielkim stopniu. Cóż, tak pewnie mają niektórzy faceci-mieszczuchy, co niemal całe popołudnia grają w gry wideo... ;D

  KULTURA & FETYSZE BLOG (KLIK!)

  OdpowiedzUsuń
 6. Kocham wiosnę! Idealny czas na zrobienie czegoś nowego, jak to Ty ujęłaś :)

  High Five? :)
  http://fridayp.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. No i nareszcie przyszła ta długo wyczekiwana wiosna :) słonko i temperatura nas rozpieszcza :) wiosna to faktycznie dobry czas na przemyslenia, a także na małe zmiany :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Na szczęście wiosna już przyszła :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Wiosna przybyła, będzie dobrze ;)
  Może i nadejdą jakieś zmiany, kto wie? Już teraz zastanawiam się nad zmianą fryzury :)

  www.to-i-owo-nietypowo.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń