wtorek, 4 października 2016

Rusz swoje 4 litery!

Ej co takiego strasznego jest w lekcjach wfu że tak dużo osób nie lubi na nim ćwiczyć?? Nie kumam tego. Przecież nawet głupie bieganie za piłką czy skakanie przez kozła to fajna zabawa i jest przy tym dużo śmiechu!!

W moim byłym gimnazjum wf często wyglądał tak że więcej lasek siedziało na ławkach  niż ćwiczyło! A czemu tamte nie ćwiczyły? Bo im się nie chciało nie wiem wstydziły się czy coś? Więc przynosiły lipne zwolnienia które przecież nie tak trudno załatwić.

Najśmieszniejsze jest to że potem po szkole niektóre z tych niećwiczących dziewczyn chodziły na jakieś zajęcia sportowe czy z tańca albo nawet na siłownię! Czyli jednak nic im nie dolegało i wręcz lubiły sport!! Dlatego naprawdę nie rozumiem że nie chciały sobie poćwiczyć na wfie? Przecież w szkole to często najfajniejsze lekcje bo luźne i wesołe a w dodatku można się wybiegać i poprawić sobie humor!

Dlatego dziewczyny! nie olewajcie wfu!! podejdźcie do tego na luzie jak do zabawy. jak wam nie pasuje jedno czy drugie ćwiczenie albo nie lubicie jakiejś dyscypliny sportowej która często jest na waszym wfie to jednak korona wam z głowy nie spadnie jak się trochę poruszacie. a wręcz wyjdzie wam to na zdrowie! :) I na pewno nie będzie tak źle jak na zdjęciu! ;)

1 komentarz:

  1. Wiesz, wydaje mi się, że to chyba sprawa indywidualna każdego, choć faktycznie często tak jest;D Czasem trzeba pouczyć się na coś np.;p Ja tam osobiście lubię wf i nigdy go nie olewałam :D Choć w liceum jest już trochę mniej ciekawszy.

    OdpowiedzUsuń